פינות אוכל – לאכול ולהרגיש הכי נוח

הרגע הגדול הוא לבחור פינות אוכל אז מה צריך לדעת לפני שבוחרים פינות אוכל בצורה הנכונה ביותר? כמו כל דבר מגיע גם הרגע בו מחליפים פינת אוכל ישנה בפינת אוכל נחשבת המתאימה לכם ומתאימה את עצמה גם לשינויי העיצוב הנדרשים. אז מה קודם למה ואיך בוחרים? הנה כמה טיפים שיהפכו את זה ליותר קל מתמיד.

איך בוחרים פינת אוכל?

בשלב הראשון של בחירת פינות אוכל חשוב מאוד לבחור אותן לפי החלל פתוח, מה גודלו? איזה חלל עומד לרשותכם? לפני שמגיעים לחנות אתם חייבים לדעת את הגודל שמתאים לגודל החלל. מעבר לכך יש לקחת בחשבון גם את ההתאמה של הכיסאות למרחב ובו זמנית גם את גודל השולחן ביחס לחלל וביחס לכיסאות עצמן. דבר נוסף שיש לקחת בחשבון קשור בפינת אוכל איכותית, טובה, משהו שמשתמשים בו הרבה, משהו שקל לפתוח, משהו שקל לסגור ובגדול אפשרויות רבות.

מה הסגנון המועדף עליכם?

חשוב לבחור את החומר ואת הצורה וכך גם את הצבע, אפשר לשלב זכוכית, דמוי בטון, רגליים וכל מיני דברים שאפשר להתאים לתמונה הכללית. אז מה הסגנון שלכם? איך מתאימים את הסגנון לשולחן שלכם? יש היום לא מעט אפשרויות שאפשר לשלב וזה בהחלט יכול להפוך כל פינת אוכל רגילה למשודרגת ביותר. גוף התאורה שלכם בצבע מסוים? רגלי פינת האוכל הזהות יכולות בהחלט להפוך את זה למושלם ביותר.

פינת אוכל מעוצבת – להשלים את החסר

זה יכול להיות שולחן מרשים ביותר כבד ואפילו ככה ולצידו כיסאות ואפילו מזנון תואם. לעיתים זה נראה ישן ולעיתים זה מיוחד במינו נוכח הישן הזה. אז ממה להתחיל? איך בוחרים פינות אוכל שהן גם יפות, גם מעוצבות וגם נוחות? מאיפה מתחילים? איך מתאימים את זה לאופי ולצרכים שלכם?
מבין לא מעט אפשרויות שיכולות בהחלט להפוך כל פינת אוכל מעוצבת למדי זה השילוב של כיסאות מאותו סוג, אותו צבע ואותם חומרי גלם – כאמור זרימה. כאן עוצמים את העיניים ומדמיינים את הטאץ' הסופי.